Hyni në kabinetin personal 1xbet

Bota e basteve është e larmishme dhe numri i kompanive të basteve po rritet çdo vit, por nuk ka asnjë lojtar që nuk do ta njihte zyrën 1xbet. Kjo kompani ka deklaruar veten si më së shumti:

 1. I besueshëm – kompania është e detyruar të paguajë fitime për lojtarët deri në shumën e caktuar nga kompania e më shumë se 1 milion rubla
 2. E qëndrueshme – këtu lojtarët gjithmonë do të gjejnë bastet më të njohura
 3. Të larmishme – kompania ofron jo vetëm baste sportive, por edhe bastet për lotaritë, bast në emisione biseduese, kazinotë në internet dhe shumë më tepër.

Në mënyrë që lojtarët të fillojnë bastet, duhet të krijoni një llogari personale, për ta bërë këtë, së pari duhet të kaloni nëpër procedurën e regjistrimit me një nga metodat e propozuara:

 • Me një klikim
 • Përmes një adrese emaili
 • Përmes një numri të telefonit celular
 • Përmes rrjeteve sociale (Vkontakte, Google Mail, Odnoklassniki)

Funksionet kryesore të kabinetit personal

Kabineti personal në zyrë sa më i thjeshtë, paraqet seksionet vijuese:

 • Te dhena Personale – këtu janë të gjitha informacionet në lidhje me llogaritë e lojtarit, informacionin e tij personal dhe adresën e postës elektronike për të cilën është regjistruar llogaria. Gjithashtu, në këtë pjesë, lojtari mund të ndryshojë informacionin për veten e tij, cilësimet themelore dhe fjalëkalimin.
 • RRETH – Në këtë seksion, lojtarëve u jepet mundësia të shkëmbejnë pikët e grumbulluara për çmime të vlefshme nga kompania e libralidhësve. Për të përdorur këtë veçori, duhet të plotësoni një formular dhe të lidhni monedhën e Monedhës së Lojërave.
 • Programi i partnerëve – në këtë pjesë mund të lidhni një marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë. Për ta bërë këtë, duhet të keni një faqe në internet ose një faqe në rrjetet sociale në lidhje me sportet.
 • Arritjet tuaja – këtu mund të shihni statistikat për bastet e fituara dhe të gjitha lojërat dhe bastet në të cilat lojtari ka marrë pjesë ndonjëherë.
 • Rimbush llogarinë tënde – Nëse klikoni në këtë buton, do të hapet një menu në të cilën ju mund të zgjidhni se si të depozitoni, ekzistojnë opsionet e mëposhtme: karta bankare, Yandex.Money, WebMoney, operatorët celularë, kriptovaluta.
 • Tërhiqni fonde – këtu gjithçka është e qartë, me ndihmën e kësaj pjese, lojtarët mund të tërheqin fondet e tyre të fituara.

 

Përmes një llogarie personale është gjithashtu e mundur të transferosh para te një mik, për të përdorur këtë funksion është e nevojshme të autorizoni numrin e telefonit tuaj celular në sit. Kjo është e nevojshme sepse transferimi konfirmohet përmes një kodi sms. Vlen të përmendet se jo të gjithë libralidhjet e kanë këtë funksion.

Përveç kësaj, në kabinetin personal do të gjeni edhe një seksion si p.sh. “Cilësimet” në të mund të kryeni funksionet standarde që do të thjeshtojnë bastet, lojtarët mund të abonohen në gazetat dhe promovimet.

E veçanta e kompanisë së basteve 1xbet është se përveç funksioneve të zakonshme, lojtarët mund të përdorin funksionet “Linjë” dhe “Drejtpërdrejt”, që do të thotë se një përdorues mund të shtojë lojërat e tij të preferuara në Favorites për të pasur gjithmonë qasje në to.

Si të hyni në 1xbet përmes faqes zyrtare

Për shumë përdorues, loja përmes faqes zyrtare është mënyra e vetme për të dalë, sepse shkarkimi dhe instalimi i aplikacioneve dhe programeve shtesë për lojtarët është problematik. Prandaj, për të shkuar në llogarinë personale përmes faqes zyrtare, ju vetëm duhet të identifikoheni dhe të regjistroheni, një nga këto mënyra:

 1. Me një klikim – duke u regjistruar në këtë mënyrë mund të hyni në kabinetin tuaj personal, por nuk mund të vini bast dhe të luani kazino online, si dhe të vëni bast për shortet, pasi kjo është një mënyrë jo e plotë e regjistrimit.
 2. Përmes numrit të telefonit celular – këtu do të duhet të lidhni numrin tuaj të telefonit celular dhe të konfirmoni regjistrimin me një mesazh SMS që do të vijë në numrin e specifikuar.
 3. Rrjete sociale – duhet të zgjidhni platformën: VKontakte, Odnoklassniki dhe Google Mail dhe lidhni llogaritë duke futur fjalëkalimin dhe identifikohuni nga rrjeti social. Përparësia e kësaj metode është se nuk do të keni nevojë të futni të dhëna për të futur, thjesht do të duhet të klikoni në ikonën e rrjetit me të cilin jeni regjistruar.
 4. Përmes adresës së postës elektronike – thjesht futni @mail dhe konfirmoni regjistrimin duke klikuar në lidhjen që do të vijë në letër.

 

Hyni në kabinetin personal 1xbet përmes aplikacionit

Aplikimi është një plus shumë i madh për lojtarët, përmban të gjitha pjesët e njëjta si faqja zyrtare, vetëm aplikacioni është një faqe shumë më e përshtatshme e vendosur në internet. Aplikimi ka përparësitë e mëposhtme:

 1. Lojtarët do të kenë qasje në aplikacionin kudo në botë ku ka internet
 2. Regjistrim i shpejtë, gjë që mund të bëhet edhe në aplikacion
 3. Transmetim në internet
 4. Mundësia për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaria e lojrave
 5. Aplikacioni punon shumë më shpejt se faqja zyrtare e faqes në internet
 6. Kontroll i plotë i llogarisë
 7. Sistem shumë i rehatshëm i basteve të shprehura
 8. Ruajtja e historisë së basteve
 9. Versioni i aplikacionit është i disponueshëm për të dy telefonat dhe tabletët

Përveç basteve të zakonshme sportive, lojtarët gjithashtu mund të gjejnë skeda të tjera në aplikacion, përkatësisht:

 1. Normat financiare
 2. Bast për një totalizator
 3. Futboll fantastik
 4. Kazino
 5. Sportet kibernetike
 6. Konstruktor Beth
Përparësitë Disavantazhet
Disa variante të autorizimit Seksioni i statistikave nuk është i plotë
Bastet mbi statistikat Disa transmetime në internet mund të aktivizohen në të njëjtën kohë
Bisedë e drejtpërdrejtë me menaxherin e mbështetjes teknike
Aftësia për të marrë pjesë përmes aplikimit në bonuse dhe promovime
Siguri shtesë
Cilësimet vizuale
Normat financiare

 

Programi mund të përdoret nga çdo pajisje, si me android ashtu edhe me iphone, aplikacioni nuk ka nevojë për azhurnimet më të fundit të softuerit, mjaftueshëm hapësirë ​​e lirë në pajisjen tuaj.

Krijimi i një llogarie personale në një telefon celular do ta thjeshtojë detyrën, sepse këtu gjithçka është shumë më e lehtë, nga faqosja e skedave te bastet.