Faqja zyrtare 1xbet

Bookmaker 1xbet u hap relativisht kohët e fundit – në 2007, dhe në internet në 2011. Për një periudhë kaq të shkurtër, kompania është bërë një nga banorët më të suksesshëm dhe më të mëdhenj në botë. Popullariteti karakterizohet nga një linjë e madhe e basteve sportive, koeficientë të lartë dhe një ndërfaqe komode dhe e lehtë për tu kuptuar e burimit zyrtar të uebit. Midis partnerëve të markës janë kompani të tilla në shkallë të gjerë sportive si Seria A Italiane dhe La Liga Spanjolle.

Faqja zyrtare

Faqja zyrtare e kompanisë është e kuptueshme dhe e arritshme: hija kryesore e dizajnit është e bardha dhe blu. Navigimi i faqes është i thjeshtuar, të gjitha sendet dhe seksionet e nevojshme janë në sy. Pjesa e sipërme e faqes është e mbushur me përmbajtje teknike, përmes së cilës përdoruesi zgjidh çështje procedurale dhe kryen manipulime: regjistrimi, duke hyrë, duke përdorur aplikacionet dhe cilësimet e ndërfaqes.

Pak më poshtë janë seksionet për llojet e lojërave:

 1. Bastet sportive drejtpërdrejt.
 2. Para ndeshje.
 3. Kazino.
 4. Promo.
 5. Lojërat.
 6. Lojëra televizive.

Në anën e majtë ka një bllok loje, ku informacioni i basteve drejtpërdrejt është i disponueshëm. Seksioni i drejtpërdrejtë përbëhet nga lojëra sportive në të cilat mund të vini bast tani. Zona e punës e sitit ndodhet pak djathtas, këtu është profili personal i 1xbet. Në pjesën e poshtme të burimit ka informacion të disponueshëm në lidhje me 1xbet dhe rregullat.

Lojtari gjithashtu mund të mësojë të dhëna rreth:

 • llojet e basteve,
 • kontakt zyre,
 • aplikacione për celularë,
 • mundësi për të depozituar dhe tërhequr fitimet.

Uebfaqja kryesore e kompanisë ka të gjitha informacionet e nevojshme që i duhen përdoruesit në kohën e lojës.

Hyni në kabinetin personal 1xbet

Llogaria personale e lojtarit është gjithashtu e thjeshtë dhe kuptohet lehtësisht. Në të njëjtën kohë, ai ka të gjitha opsionet dhe tiparet e nevojshme për të menaxhuar rezultatin, baste dhe llogari.

Për tu identifikuar, lojtari mund të përdorë një nga mënyrat e sugjeruara:

 1. Hyrja themelore në profilin BC. Ky është varianti më i popullarizuar i autorizimit. Këtu duhet të tregoni hyrjen dhe fjalëkalimin, të cilat fillimisht bëhen nga lojtari gjatë regjistrimit. Për të shkuar në faqen tuaj, në një formë të veçantë duhet të futni hyrjen dhe fjalëkalimin tuaj. Këto të dhëna mund të ruhen në veglën tuaj ose t'i shkruajnë ato. Kur regjistroheni, riprodhuesi mund të përcaktojë si një e-mail të një përdoruesi, telefonin celular ose ID-në e llogarisë.
 2. Autorizimi përmes një telefoni celular. Kur krijoni një profil, lojtari duhet të fusë numrin e telefonit që i është caktuar llogarisë. Nëse është e nevojshme të autorizoni përmes një telefoni celular, lojtari duhet të specifikojë në rreshtin e formularit të reagimit numrin e tij bashkangjitur në profil. Telefoni do të marrë një SMS me një kod hyrjeje një herë. Ky fjalëkalim është aktiv vetëm gjatë një hyrjeje. Më vonë, kur të hyni përsëri, do t'ju duhet të kërkoni një kod të ri një herë.
 3. Autorizoni përmes rrjeteve sociale. Kur krijoni një profil, ju mund të caktoni një ose më shumë rrjete sociale në profilin tuaj. Për shembull, Facebook, Cicëroj, Instagram. Për ta bërë këtë, duhet të futni hyrjen dhe fjalëkalimin e profilit në rrjetin social. Pastaj automatikisht do të shkoni në profilin tuaj personal.

Versioni celular

Çdo bast mund të shkarkojë falas versionin celular. Ky opsion ju lejon të përdorni ndonjë nga shërbimet e BC duke përdorur telefonin ose tabletën tuaj. 1Versioni celular xbet lejon:

 1. Shikoni çdo ndeshje të zgjedhur nga ju.
 2. Informohuni rreth grafikëve të turneut.
 3. Shikoni listën e ngjarjeve.
 4. Kontrolloni ndryshimet në normat.
 5. Bast për çdo rezultat.
 6. Depozitimi i parave në llogari dhe tërheqja e fitimeve.
 7. Përdorni shpërblime, promovime dhe kode promocionale.
 8. Komunikoni me specialistë të mbështetjes teknike.

Arritja kryesore e zhvilluesve të 1xbet dhe versionit celular konsiderohet të jetë lidhja pa ndërprerje 24 orë në ditë. Pa dështime, përplasjet, Lidhja ose gabimet në internet në kohën e përdorimit. Çdo bast do të bëhet dhe llogaritet sa më saktë që të jetë e mundur. Falë optimizimit të plotë të vetë softuerit të klientit, do të funksionojë në çdo pajisje pa marrë parasysh modelin.

Shkarkoni aplikacionin celular për iOS dhe Android

Fokusi i zyrës është në aplikacionet mobile. Klientët mund të përdorin dy versione të softuerit celular, për pajisjet e bazuara në Android dhe iOS, me të njëjtën funksionalitet modern dhe të shpejtë. Aplikacioni celular nuk ndryshon nga versioni i plotë i burimit të internetit. Përdoruesit mund të kryejnë veprimet e tyre të zakonshme:

 1. Regjistroni një llogari në sit.
 2. Bërja e një depozite.
 3. Tërheq para.
 4. Shihni statistikat tuaja.
 5. Bëni baste sportive.

Softueri i klientit celular lejon përdoruesin, duke qenë kudo në botë, për të bërë bast, dhe thjeshton këtë proces, sepse nuk ka nevojë për shfletues, dhe gjithçka që është e nevojshme për lojën është në një vend. Aplikacioni zyrtar për iPhone dhe Android mund të shkarkohet nga faqja zyrtare e internetit 1xbet. Përdoruesit nuk mund të shqetësohen për sigurinë e tyre, pasi programi plotëson të gjitha standardet.

Regjistrimi

Krijimi i një profili në 1xbet është hapi kryesor për t'i garantuar një përdoruesi statusin e një klienti. Regjistrimi përbëhet nga dy hapa: krijimin e një profili dhe verifikimin pasues të informacionit personal të përdoruesit. Meqenëse zyra operon ilegalisht në shumicën e tregjeve, procesi i regjistrimit është i thjeshtuar dhe nuk ka kërkesa specifike.

Përdoruesit kanë katër mënyra për t'u regjistruar:

 1. Me një klikim.
 2. Me numrin e telefonit celular.
 3. Me e-mail.
 4. Nga rrjetet sociale.

Le të analizojmë të gjitha metodat në detaje:

Regjistrimi me email është opsioni më i gjatë dhe më i vështirë për krijimin e një profili, por menjëherë i jep lojtarit akses në funksionalitetin e faqes. Së pari, ju duhet të hyni në vend, Rajon, qyteti, emri i plotë, monedha, e-mail dhe numrin e telefonit, si dhe të përbëjnë një kod aksesi. Klikoni në “Regjistrimi” butoni. Një lidhje do të dërgohet në adresën e specifikuar të postës elektronike ku duhet të shkoni për të përfunduar regjistrimin dhe verifikimin e përdoruesit. Pas kësaj, ju mund të bëni një depozitë në bilancin e lojës dhe të bëni bast.

Regjistrimi i shpejtë i llogarisë personale në 1 klikimi është më i shpejti. Appropriateshtë e përshtatshme për ata që nuk duan të humbin kohë dhe duan të fillojnë bast menjëherë. Në mënyrë që të krijoni shpejt një llogari, zgjidhni “Me një klikim” metoda në faqen e zyrës. Specifikoni vendin, monedhën dhe kontrolloni fushën e mbrojtjes ndaj postës së padëshiruar. Klikoni “Regjistrohuni”. Në dritaren që shfaqet, ju do të shihni numrin e llogarisë tuaj dhe një kod hyrje të gjeneruar automatikisht. Më vonë mund të ndryshoni fjalëkalimin tuaj në “Informata personale” seksioni.

Sistemi do të ofrojë të ruani numrin dhe kodin e hyrjes në pajisjen tuaj në një skedar ose format imazhi ose t'i dërgoni këto informacione në një e-mail. Ky është fundi i regjistrimit – ju mund të depozitoni bilancin tuaj dhe të filloni bastet. Për të tërhequr para dhe për të marrë shpërblimin e mirëseardhjes, duhet të plotësoni informacionin tuaj personal në fushat e afishuara dhe të verifikoni profilin tuaj.

Krijimi i një profili sipas numrit të telefonit

Avantazhi kryesor i këtij opsioni është mbrojtja e lartë e profilit tuaj. Për të krijuar një llogari në 1xbet duke përdorur telefonin tuaj celular, zgjidhni këtë metodë pasi të klikoni në “Regjistrohuni” butoni. Specifikoni vendin tuaj dhe numrin tuaj të telefonit në “Numri i telefonit” fushë. Zgjidhni monedhën tuaj dhe mbrohuni nga postat e bezdisshme, pastaj kliko në “Regjistrohuni”. Vendosni numrin nga SMS në fushën që shfaqet. Atëherë do të jeni në gjendje të ndryshoni kodin e hyrjes dhe të plotësoni informacionin personal.

 

Krijimi i një profili përmes rrjeteve sociale

Për të krijuar një profil përmes rrjeteve sociale, klikoni në butonin Rrjetet sociale dhe mesazherët. Në pjesën e poshtme do të shihni një dritare për zgjedhjen e një monedhe dhe një listë të rrjeteve sociale. Ju mund të regjistroheni përmes çdo rrjeti social duke klikuar në butonin e duhur. Pas kësaj, mbushë boshllëqet, përndryshe do të jetë e vështirë për të tërhequr para në të ardhmen.

Regjistrim i rehatshëm nga një celular

Për pronarët e telefonave inteligjentë dhe tabletëve BK ofron aplikacione mobile për Android dhe iPhone, dhe gjithashtu faqja mobile. Të gjitha versionet celularë kanë të njëjtën funksionalitet si faqja e tavolinës – këtu mund të regjistroni një llogari, bëni depozita dhe tërheqje, si dhe të bëjë bast dhe të shikojë transmetim të drejtpërdrejtë.

Krijimi i një profili përmes aplikacionit

Mund ta shkarkoni aplikacionin për Android dhe iPhone nga burimi zyrtar i 1xbet. Aplikimet mund të shkarkohen në faqen zyrtare të kompanisë së basteve falas. Për të regjistruar një profil përmes aplikacionit celular, klikoni në “Regjistrimi” butoni në krye të ekranit. Kontrolloni një nga katër opsionet e regjistrimit më sipër, dhe ndiqni udhëzimet.

Krijimi i një profili përmes faqes mobile

Krijimi i një profili në faqen në internet nuk ndryshon nga regjistrimi në versionin desktop ose në aplikacionin celular. Ekziston edhe regjistrimi me një klikim, me e-mail, përmes rrjeteve sociale dhe sipas numrit të telefonit.

Procesi i verifikimit bëhet me thirrje video. Shpesh shërbimi i sigurisë 1xbet mund t'i kërkojë përdoruesit të paraqesë pasaporta elektronike të kopjuara me një foto. Në kohën e verifikimit, kërkesat për foto duhet të plotësohen, të cilat duhet të jenë të ngjashme me ato që gjenden në banka kur lëshojnë karta.

Versione gjuhësore të faqes

Faqja arrin një audiencë të madhe. Banorët e vendeve të ndryshme mund të përdorin sitin. Përveç versioneve ruse dhe angleze, ka shumë të tjerë. Banorët e Bjellorusisë, Kina, Letonia, Anglia, Greqia, Amerika, Italia, Gjermania, Norvegjia, Australi, Brazili dhe vendet e tjera mund ta përdorin sitin në gjuhën e tyre amtare. Kompania ofron një total prej 52 versionet e burimit të internetit. Ju mund t'i shkruani ekipit mbështetës në gjuhë të ndryshme. Nëse flisni rusisht, Anglisht ose ndonjë gjuhë tjetër, nuk do të keni vështirësi në komunikim.

Monedhat e llogarisë

Kur regjistroni një llogari në sit, ju mund të zgjidhni një nga 100 valutat, përfshirë kriptovalutat. Shpesh ndodh që përdoruesit janë në një nxitim me zgjedhjen e monedhave kur regjistrohen duan të ndryshojnë zgjedhjen. Ka edhe arsye të tjera, për shembull, shkalla e konvertimit në të cilën bilanci i lojës plotësohet nuk është i përshtatshëm. Nëse papritmas keni vendosur të ndryshoni monedhën, shkruaj për të mbështetur, dhe specialistët shpejt zgjidhin problemin tuaj.

Disponueshmëria e seksioneve dhe shtojcave

1xbet është një burim i thjeshtë dhe i qartë, projektuar në të bardhë dhe blu.

Në krye të faqes kryesore janë të gjitha opsionet teknike përmes të cilave çdo përdorues mund të optimizojë faqen në përputhje me preferencat e tyre personale. Pjesa e poshtme e faqes fton përdoruesin të zgjedhë njërën nga seksionet:

 1. Bastet drejtpërdrejt.
 2. Prematches.
 3. Kazino virtuale.
 4. Promo.
 5. Makinat e fatit.
 6. Lojëra televizive.

Në anën e majtë të faqes është seksioni i lojërave, ku mund të merrni informacione për bastet aktuale. Në seksionin Live ka shumë ngjarje nga bota e sporteve, dhe klientët mund të bëjnë menjëherë një bast. Ana e djathtë është zona e punës së përdoruesit, ku informacioni në lidhje me llogarinë është i disponueshëm. Pjesa e poshtme e faqes – informacion në lidhje me zyrën dhe rregullat e bashkëpunimit, si dhe informacion në lidhje me llojet e basteve që mund të bëhen, si të kontaktoni përfaqësuesit e mbështetjes teknike ose të përdorni aplikacionin celular.

Llojet e basteve

1Kompania xbet rregullisht kënaq klientët e saj me azhurnimet e basteve dhe përmbajtjen e lojës. Përveç singles ose shprehjes së zakonshme, është e mundur të bësh një bast multi ose një anti-shprehje.

Llojet e basteve në dispozicion të klientëve të 1xbet:

  1. Bast shumë – disa shprehje dhe baste të vetme të bashkuara në një kombinim që është optimal për secilin klient.
  2. Bastet me kusht janë shprehje që janë të pavarura nga njëra-tjetra. Një pjesëmarrës mund të fitojë nga një ngjarje ose nga disa ngjarje në të njëjtën kohë.
  3. Një Aniexpress është e kundërta e shprehjes së mirënjohur: përdoruesi do të fitojë vetëm nëse të paktën një nga ngjarjet në bast është një humbës.
  4. Me fat – llojin e basteve, kur zgjidhni cilën mund të përcaktoni më shumë se tre ngjarje.
  5. Patenta është një bast i specializuar që kombinon shumë shprehje aktuale të disa ngjarjeve në të njëjtën kohë.

Bonus për depozitën e parë

Anëtarët e rinj të zyrës së libralidhësve ftohen të përfitojnë nga mundësia unike për të dyfishuar bilancin e lojërave duke rimbushur llogarinë me një shumë të caktuar. Për të depozituar bilancin do t'ju duhet të kryeni një numër veprimesh të thjeshta:

 1. Regjistrohuni në faqen zyrtare të kompanive.
 2. Plotësoni formularin me informacione të azhurnuara.
 3. Futni paratë e bilancit të lojës.

Pikët e bonusit do të jepen automatikisht.

Ju mund të përfitoni nga kjo ofertë vetëm një herë. Për t'u tërhequr në kartën tuaj bankare, ju duhet të luani sasinë e plotë të pikëve pesë herë me anë të një shprehjeje.

Të gjitha shpërblimet dhe promovimet

Klientëve të faqes u ofrohet një gamë e gjerë promovimesh dhe shpërblimesh, më të njohurat prej të cilave janë:

 1. Bonuse të ri-depozitimit. Ata që tashmë kanë bërë bast mund të marrin shpërblime për depozitimin e një llogarie loje për herë të dytë dhe të mëpasshme.
 2. E merkure – shumohen me dy. Shtë e rëndësishme të bëni bast të hënën dhe të martën – vetëm në këtë kusht është e mundur të marrësh pjesë në program. Shuma maksimale e shpërblimit përcaktohet nga vetë kompania.
 3. E premte me fat – madhësia e depozitës do të dyfishohet, me kusht që kreditimi i parave të ndodhte të Premten. Pjesëmarrja në program është e mundur vetëm nëse klienti nuk është anëtar i një promovimi tjetër.
 4. Rimbursim VIP. Programi i besnikërisë për klientët e kompanisë ka dhënë një mundësi për të kthyer një pjesë të parave. Shuma e rimbursimit varet drejtpërdrejt nga niveli i klientit. Ka gjithsej 8 nivelet në sit, e para prej të cilave është bakri. Importantshtë e rëndësishme të theksohet se programi funksionon vetëm nëse depozitimi bëhet përmes sistemit Royal Pay. Shuma e kthimit të parave të gatshme ndryshon nga 5 te 11%.
 5. Mundi libralidhësin. Klienti mund të marrë bonuse duke luftuar me përfaqësuesit e kompanisë.
 6. Beteja e ekspertëve, ku çmimi i madh është një makinë.

Përveç kësaj, klientët marrin bonuse individuale për ditëlindje, dhe ata gjithashtu mund të bëjnë bast paraprak. Quiteshtë mjaft e vështirë për të kontrolluar shfaqjen e ofertave dhe promovimeve të reja, kështu që rekomandohet të regjistroheni në gazetën: të gjithë artikujt e rinj do të merren me e-mail, adresa e së cilës specifikohet gjatë regjistrimit.

Kompania e basteve 1xbet është një kompani aktive që synon jo vetëm tërheqjen e lojtarëve të rinj, por edhe për të mbajtur përdoruesit me përvojë.

Mbushje depozite

Bastet në faqen e zyrës së libralidhësve munden banorët e vendeve të ndryshme, dhe për këtë arsye më shumë se pesëdhjetë lloje të monedhave janë në dispozicion për transaksione financiare. Importantshtë e rëndësishme të theksohet se zgjedhja e monedhës bëhet gjatë procesit të regjistrimit; do të jetë e pamundur të ndryshohet monedha më vonë.

Ju mund të depozitoni një llogari loje në çdo monedhë, pa marrë parasysh atë që ishte zgjedhur fillimisht: sistemi do të konvertohet automatikisht kur krediton.

Depozitimi në llogarinë e lojës mund të bëhet në mënyra të ndryshme: secili përdorues mund të zgjedhë një metodë të përshtatshme për të bërë një depozitë nga qindra në dispozicion. Lista varet nga vendi ku jeton klienti.

Kartat e njohura gjithmonë përdorin karta bankare, sistemet e pagesave elektronike, rimbushje përmes një operatori celular, transfer i drejtpërdrejtë bankar.

Si të tërhiqni para nga 1xbet

Në mënyrë që të tërhiqni para nga llogaria e lojrave të klientit, duhet të futeni në sistem dhe të zgjidhni skedën e duhur në kabinetin tuaj personal. Pas kësaj, përdoruesi do të ketë qasje në metodat që ai mund të përdorë për momentin.

Ju mund t'i transferoni fitimet te:

 1. Kartë bankare.
 2. Kuletë elektronike.
 3. Celular.
 4. Merrni me para në dorë.
 5. Përdorni banking online.

Edhe ata klientë që marrin pjesë aktive në bast dhe lojëra, por nuk pranuan të kalojnë nëpër procedurën e regjistrimit, mund të përfitojnë nga tërheqja.

Liçensë

Aktivitetet e kompanisë janë për shkak të ekzistencës së një licence të vlefshme të lëshuar nga qeveria e ishullit, e cila ndodhet në detin Karaibe.

Lajmet 1xbet

Faqja zyrtare e kompanisë publikon rregullisht lajmet e fundit dhe ngjarjet aktuale. Për të qenë në rregull me gjithçka që po ndodh, rekomandohet të regjistroheni në sit dhe të regjistroheni në gazetën. Për ta bërë këtë, është e rëndësishme të specifikoni një adresë të vlefshme e-mail. Si rregull, buletini i lajmeve përmban informacion në lidhje me dështimet e mundshme të sistemit ose ofertat e reja promovuese, përmes të cilit mund të merrni shpërblim shtesë.

FAQ

Si të vini bast në 1xbet?

Për të bërë bastin e parë do të duhet të shkoni në faqen zyrtare të kompanisë, regjistrohuni dhe bëni depozitimin e parë në llogarinë e lojrave.

Cilat janë shpërblimet?

Klientëve të faqes u ofrohet një gamë e gjerë e ofertave bonus: nga shpërblimet për depozitimin në regjistrim te tërheqjet e makinave. Ofertat aktuale publikohen rregullisht në faqen e internetit të kompanisë.

Si të tërhiqni para nga llogaria?

Në mënyrë që të tërheqni para nga llogaria e lojrave, duhet të zgjidhni opsionin më të mirë të sistemit të pagesave dhe të ndiqni me përpikëri hapat e përshkruar në udhëzimet në faqen e internetit të libralidhësve.

Si të hyni në 1xbet nga kompjuteri juaj?

Në mënyrë që të hapni një llogari personale, do të duhet të shkoni në faqen zyrtare të zyrës. Importantshtë e rëndësishme të theksohet se pronarët e llogarisë janë vetëm ata përdorues që janë regjistruar në sistem. Nëse përdoruesi ka hyrë për herë të parë, koha e hyrjes në llogari do të jetë e kufizuar, si dhe listën e funksioneve që mund të përdoren. Nëse klienti është regjistruar më parë, e vetmja gjë që mbetet për të bërë është të futni hyrjen dhe fjalëkalimin dhe të hyni në sit.

Çfarë do të thotë: numri juaj i telefonit nuk gjendet në 1xbet?

Me një problem të tillë si një gabim i kërkimit të numrit të telefonit në sistemin 1xbet mjaft shpesh haset nga përdoruesit e shërbimit: si fillestar ashtu edhe profesionistë. Mesazhi tregon se nuk është e mundur të përfitosh plotësisht nga të gjitha shërbimet e kompanisë për momentin. Kjo është veçanërisht e vërtetë për kryerjen e transaksioneve financiare.

Një përdorues që sheh një mesazh se një numër telefoni është i pasaktë, nuk servisohet ose nuk gjendet është konsideruar një klient i cili nuk është i verifikuar në sistem, dhe për këtë arsye nuk lejohet të përdorë opsione të caktuara derisa ai / ajo të përfundojë procedurën.

Partnerët:

1fitojnë

https://sosh2ndm.ru/

Rritni shanset tuaja për të fituar dhe merrni 100% bonusi i depozitës së parë në kazino Slottyway https://slottyway-polska.pl/ – mos e humbisni shansin tuaj.