Bonuse 1XBet

Kompania e basteve 1xbet është shumë e larmishme për sa i përket shpërblimeve dhe programeve promovuese. Edhe lojtarët më të zjarrtë do të gjejnë argëtim këtu.

Zyra ofron shpërblimet e mëposhtme:

 1. “%” në gjendjen e llogarisë së lojrave – shuma llogaritet bazuar në gjendjen e llogarisë në fillim të ditës minus tërheqjet ditore. Sa më shumë baste llogariten gjatë ditës, aq më e lartë është përqindja e bilancit.
 2. Mundësia për të fituar 200 përqind – për të marrë pjesë duhet të regjistroheni, bëni një depozitë të paktën 100 rubla dhe bëj bast, numri i tyre është i pakufizuar. Promovimi vlen vetëm për një kompjuter, një adresë IP, një numër telefoni dhe një anëtar i familjes.
 3. Futboll pa gola – për të marrë pjesë në aksion, ju duhet të futeni në zyrë dhe të bëni bastet tuaja në 1×2 dhe nëse basti luan, ju do të merrni 24$ në llogarinë tuaj kryesore.
 4. Epoka Kibernetike ” Lojë pa rrezik” – Nëse vini bast në një ngjarje sportive kibernetike dhe keni humbur, nën kushtet e këtij promovimi, paratë do të kthehen në llogarinë tuaj.
 5. Vip kthimi i parave – kur luani në kazino ju merrni para kthimi shtesë
 6. Bonus i së Premtes – Depozitoni llogarinë tuaj të Premten, dhe të mërkurën bëj 5 bastet dhe merrni deri në 100 euro në llogarinë tuaj kryesore.

Bonus mirëseardhje

1xbet ofron disa lloje çmimesh, si dhe një program promovues të shkëlqyeshëm, por bonusi më i zakonshëm është bonusi i depozitës, në depozitën e parë. Thelbi i bonusit është si më poshtë: një lojtar i ri, pas përfundimit të një regjistrimi të plotë, me ndonjë mjet tjetër përveç një depozite me një klik të paktën $2, do të shohë në llogarinë e tij të bonusit një shumë të barabartë me depozitën e parë.

Bonusi funksionon si më poshtë: lojtari i depozituar $100, dhe llogaria e bonusit tregon një shumë prej 100% të depozitës së parë, pastaj një tjetër $100. Për të përdorur paratë në llogarinë e bonusit, ata duhet të bëjnë bast pesëfishin e shumës së basteve në zyrën e libralidhësve 1xbet, baste të tilla si teke dhe shpreh me shanse të paktën 1.4 për secilën ngjarje merren parasysh. Lojtari ka saktësisht 31 ditë për bast deri në 00:00.

Promovimet e zyrës

Zyra ka një program të gjerë shpërblimesh dhe në kazino, ka promovime të mëposhtme:

 1. 100% bonus mbi depozitën e parë
 2. Kthimi i parave deri në 11% – Përqindja dhe sa shpesh merrni shpërblime varen nga niveli i besnikërisë së pjesëmarrësit. Nuk jepet nëse është në plus para kazinosë në kohën e përllogaritjes. Në ditën e fundit të periudhës raportuese, shuma e llogarisë duhet të jetë më e vogël se 2 euro. Për vip-statusin, paratë llogariten nga të gjitha bastet, për të gjitha pozitat e tjera – nga shuma e parave të humbura. Rezerva kreditohet në llogarinë kryesore dhe nuk i nënshtrohet basteve.
 3. 100% në depozitën e parë deri në 300 euro + 30 freespins – depozitë minimale 10 euro, freespins lëshohen në slot Book of Gold: Klasike. Paratë e marra me ndihmën e freespins nuk kanë nevojë për bast.
 4. 50 përqindja e depozitës së dytë – Freespins mund të merren në lojë “Legjenda e Kleopatrës”. të cilat lëshohen pas ndarjes së parave të gatshme. Depozita minimale është 15 euro, maksimumi është 350 euro.
 5. 25 bonus për qind në depozitën tuaj të tretë – freespins në lojë Mbretëresha diellore, depozita minimale e 15 euro, maksimumi 450 euro.

Si të përdorni llogarinë e bonusit

Në mënyrë që ju të keni një llogari bonus, ju duhet të futeni në zyrë dhe të bëni depozitimin tuaj të parë.

Pikët e bonusit mund të shkëmbehen me çmime, dhe ju mund t'i merrni këto pikë në mënyrat vijuese:

 1. Duke luajtur lojëra me bonuse zakonisht i kërkon lojtarit të hapë një gjoks, tjerr rrotën e fatit, ose me mend një biletë lotarie. Falë lojërave të tilla, është e mundur të merrni çmime si tableta ose smartphone.
 2. Bëhuni një anëtar i përqindjes së promovimit në gjendjen e llogarisë – Shuma e fitimeve është e barabartë me shumën e fitimit neto nga të gjitha bastet fituese dhe shumën e basteve të humbura. Për shembull, nëse vë bast 10 euro me mosmarrëveshje prej 1,5 dhe të fitojë, do të jetë për të mirën tuaj. 10 * 1.5 – 10 = 5. Nëse keni humbur, ju do të merrni 10.
 3. Bëhuni një anëtar i fituesit me fat të promovimit të ditës – të bëjë një bast të paktën 5 euro me mosmarrëveshje prej 1.8. Shkoni në faqen e promovimit dhe merrni biletën tuaj. Në fund të ditës do të ketë një vizatim, nëse bileta juaj është ndër fituesit, do të merrni një numër të caktuar pikësh.

Bonuse të rregullta, konvertuar në para bazë në një koeficient prej 1:1 dhe transferohet në llogarinë kryesore, ato mund të shpenzohen në baste. Dhe lloji i dytë i shpërblimeve ose pikëve mund të shkëmbehen për çmime dhe të shpenzohen në vitrinë e kodit promovues 1xbet. Aty mund të blini një bast falas, rrotulla në timonin e fatit dhe shumë më tepër.

Shtë e pamundur të tërhiqni para direkt nga llogaria e bonusit, ato duhet të drejtohen sipas kushteve të libralidhësit, dhe pastaj ato shndërrohen në para të vërteta, të cilat mund të përdoren, bast ose tërheqje.

Ato pika që ishin të destinuara për dyqanin e kodit promovues mund të shpenzohen vetëm atje.

 

Si të fitoni përsëri një rishikim të depozitës së parë

Bonusi i depozitës së parë është një nga më të njohurit jo vetëm në 1xbet, por edhe në shumë të tjerë, ju lutem vini re se programi bonus, nuk është një pjesë e detyrueshme në bk, ju mund të anuloni pjesëmarrjen në promovime në kabinetin tuaj personal.

Në mënyrë që të fitoni përsëri bonusin në depozitën tuaj të parë, duhet të vini bast për baste të tilla si teke dhe shpreh me shanse 1.4 për secilën ngjarje, konsideroni në detaje:

 

Zakonore Shpreh
Shtë e nevojshme të vini bast në ngjarje të vetme me shanse 1.4. Bastet mbi rezultatet, totale, pengesat numërohen. Bastet Express gjithashtu duhet të kenë shanse të paktën 1.4. Nëse zgjidhni një bast parlay, duhet të mbani mend se nëse një ngjarje në bast humbet, e gjithë bast është konfiskuar.

 

Pa bonus depozite

Bonuse pa depozitë janë ato shpërblime që nuk kërkojnë para në llogarinë e lojrave. Në thelb bonuse të tilla ofrohen nga kazinoja 1xbet, është gjithashtu e mundur të marrësh një bonus kur bast në sportet kibernetike.
Bonuset në kazino janë të pranishme në pothuajse të gjitha vendet e lojërave elektronike, më e popullarizuara për momentin, këto lojëra në Book of Gold, Legjendat e Kleopatrës, Mbretëresha diellore dhe të tjerët.

Gjithashtu, ju mund të merrni bonuse në një lojë të tillë si Bingo, një lojë me letra me numra në të cilën duhet të marrësh një numër të caktuar pikësh.